Bezpieczeństwo email stworzone dla Ciebie

Odzyskaj kontrolę nad swoją skrzynką odbiorczą

Filtrowanie poczty przychodzącej

Chroń swoją sieć

Wyeliminuj spam i wirusy z poczty elektronicznej zanim dotrą do Twojej sieci.

Od 283,50 zł/co 3 lata/domena
Dowiedz się więcej Kup

Filtrowanie poczty wychodzącej

Chroń swoją reputację

Zapobiegaj nieświadomemu wydostawaniu się spamu i wirusów z Twojej sieci.

Od 283,50 zł/co 3 lata/domena
Dowiedz się więcej Kup

Archiwizacja poczty email

Kopia zapasowa i zapewnienie zgodności

Nigdy więcej nie strać poczty email i zapewnij integralność danych przesyłanych pocztą elektroniczną w celu zgodności z prawem.

Od 263,53 zł/rocznie/domena
Dowiedz się więcej Kup
W oparciu o:

Zablokuj niemal 100% wirusów, złośliwego oprogramowania i spamu, zanim dotrą one do Twojej skrzynki odbiorczej

Filtrowanie poczty przychodzącej daje Ci te wszystkie korzyści...

Pełna ochrona skrzynki odbiorczej w konkurencyjnych cenach
Wyjątkowo dokładne filtrowanie
Łatwa konfiguracja
Zwiększ ciągłość poczty przychodzącej i zapewnij redundancję
Liczne opcje raportowania
Przyjazny interfejs pozwoli Ci w pełni kontrolować swoją pocztę email
Zwiększ wydajność pracowników
Kompatybilny z dowolnym serwerem pocztowym

Filtrowanie poczty przychodzącej filtruje wszystkie przychodzące wiadomości email, eliminując spam i wirusy z niemal 100% dokładnością, zanim te dotrą do Twojej sieci. Rozbudowany panel administracyjny pozwala zachować pełną kontrolę. Co więcej, w przypadku gdy Twój serwer poczty email zostanie wyłączony, Twoja poczta będzie oczekiwała w kolejce. Zakolejkowana poczta będzie dostępna wraz z możliwością odczytu i odpowiedzi za pośrednictwem interfejsu internetowego. Dzięki temu, ciągłość poczty przychodzącej jest zwiększona!

Dlaczego potrzebujesz profesjonalnego filtra wiadomości przychodzących?

Nigdy więcej nie narażaj się na zagrożenia sieci informatycznej. Jeśli Twoja skrzynka odbiorcza jest codziennie przepełniona niechcianą pocztą masową, to jest to znak, że potrzebujesz profesjonalnego rozwiązania z filtrem wiadomości przychodzących. Uzyskaj pełną ochronę skrzynki odbiorczej i pożegnaj się z zagrożeniami takimi jak spam, wirusy czy złośliwe oprogramowanie!

Jak to działa?

Po automatycznym wdrożeniu Twojej domeny do filtra wiadomości przychodzących i aktywowaniu filtrowania, poczta elektroniczna będzie przechodzić przez chmurę filtrującą SpamExpert. Przychodzące wiadomości email są bezpiecznie analizowane i skanowane w czasie rzeczywistym. Nie są wymagane żadne szkolenia ani konfiguracje, a wszystko działa poza skrzynką. Każda wiadomość wykryta jako spam jest przenoszona do kwarantanny, a pozostałe wysyłane do Twojego serwera pocztowego. Kwarantanna może być monitorowana w przyjaznym dla użytkownika SpamPanelu poprzez raporty email, a nawet bezpośrednio w panelu klienta poczty! Koniec z marnowaniem czasu na walkę ze spamem. Skoncentruj swoją energię na zadaniach biznesowych, zachowując przy tym pełną kontrolę.

Filtrowanie poczty wychodzącej daje Ci te wszystkie korzyści...

Koniec z czarną listą
Chroń reputację swojej marki i systemów IT
Unikaj kosztów związanych z usunięciem z listy
Zwiększ ciągłość wysyłania i doręczania wychodzących wiadomości email
Zwiększ wydajność pracowników
Usprawnij zarządzanie nadużyciami

Na czym polega filtrowanie poczty wychodzącej?

Filtrowanie poczty wychodzącej ma kluczowe znaczenie dla ochrony reputacji infrastruktury IT i zapewnienia, że wszystkie wiadomości wychodzące docierają bezpiecznie tam, gdzie powinny. To profesjonalne rozwiązanie blokuje spam i wirusy przed opuszczeniem sieci i zapobiega umieszczaniu adresów IP na czarnych listach. Ponadto, filtr wiadomości wychodzących od SpamExpert udostępnia raporty i narzędzia do wykrywania naruszonych kont i blokowania użytkowników wysyłających spam.

Dlaczego jest Ci to potrzebne?

Czy Twoja sieć kiedykolwiek wysłała spam bez Twojej wiedzy? Ze względu na niedoskonałości sieci, prawie każde urządzenie może być narażone na przesłanie wiadomości wychodzących z serwera SMTP, pozwalając tym samym na wysyłanie spamu lub złośliwego oprogramowania z Twojej sieci bez Twojej wiedzy! Dlatego tak ważne jest abyś zainwestował w profesjonalne rozwiązanie z filtrem wiadomości wychodzących. Utrzymaj dobrą reputację swojej firmy, powstrzymaj spam i zapobiegaj umieszczaniu go na czarnej liście, tak aby Twoja poczta zawsze docierała tam, gdzie powinna.

Archiwizacja poczty elektronicznej daje Ci te wszystkie korzyści...

Zawiera filtrowanie poczty przychodzącej i wychodzącej!
Nigdy więcej nie strać wiadomości email!
Osiągnij zgodność prawną
Popraw wydajność systemu informatycznego
Przyjazne dla użytkownika zarządzanie ochroną danych
Dodatkowo ciągłość poczty elektronicznej, wsparcie w zakresie przechowywania i łatwa ponowna dostawa
Skompresowane, szyfrowane i bezpieczne archiwum

Archiwizacja poczty email

Archiwizacja poczty elektronicznej przechowuje i chroni wszystkie przychodzące i wychodzące wiadomości email zapewniając późniejszy dostęp do nich. Jest to doskonały sposób na odzyskanie utraconych lub przypadkowo usuniętych wiadomości email, przyspieszenie reakcji na audyt, zabezpieczenie wiadomości i załączników dotyczących własności intelektualnej. Ponadto, jest to przydatne także w sprawach rozpoznawania dowodów elektronicznych w sytuacjach sądowych.

Dlaczego jest Ci to potrzebne?

Czy rozpaczliwie szukasz ważnego emaila z zeszłego roku, a w przypadku jego utraty narażasz się na grzywnę lub stratę ważnej transakcji biznesowej? Zapobiegnij temu za pomocą profesjonalnego rozwiązania do archiwizacji wiadomości email. Archiwizacja poczty elektronicznej jest kluczowym narzędziem do zapewnienia bezpiecznych kopii zapasowych wszystkich wiadomości email oraz zachowania zgodności z prawem.

Jako że wymiana poczty elektronicznej ma moc sądową i jest prawnie wiążąca, zgodność z pocztą elektroniczną stała się dla organizacji niezwykle istotnym zagadnieniem. Dlatego, w niektórych branżach, obowiązkowe jest przechowywanie bezpiecznych kopii zapasowych wszystkich wiadomości email celem zachowania zgodności z prawem.

Zarejestruj się i rozpocznij korzystanie

Wybierz produktOpcje dodatkowe283,50 zł/co 3 lata 263,53 zł/rocznie 283,50 zł/co 3 lata 263,53 zł/rocznie 22,84 zł/mies. 39,99 zł/mies.

Często zadawane pytania

Jak to działa?

Poczta elektroniczna jest przetwarzana przez inteligentne serwery SpamExpert, które wykryją i zablokują spam zanim jeszcze do Ciebie dotrze.


Jak dokładne jest filtrowanie?

Dzięki przetwarzaniu milionów emaili każdego dnia, nasze filtry pocztowe mają wiodący w branży wskaźnik procentowy z prawie 100% dokładnością.

Czy mogę odzyskać wiadomości, które zostały zablokowane?

Tak, kompleksowy panel kontrolny z wyszukiwaniem logów, kwarantanną i wieloma innymi narzędziami, pozwala sprawdzić status każdej wiadomości, która przeszła przez system.


Ile czasu zajmuje konfiguracja?

Konfiguracja jest szybka, zautomatyzowana, a Twoja poczta email zyska ochronę w ciągu kilku minut.

Na czym polega Archiwizacja Wiadomości?

Poczta email jest wyjątkowo ważna w dzisiejszych czasach. Dzięki możliwości jej archiwizacji, wiadomości email są bezpiecznie przechowywane, a Ty możesz cieszyć się spokojem.


Ile wiadomości email mogę przechować?

Archiwizacja wiadomości zawiera domyślnie 10 GB skompresowanej pamięci masowej dla poczty elektronicznej. Jeśli potrzebujesz więcej pamięci masowej, możesz zakupić dodatkowe licencje na kolejne 10 GB.